Arjan Bisseling volgt Gerritjan Eggenkamp op als penningmeester

Na twaalf jaar neemt Gerritjan Eggenkamp afscheid als penningmeester van de Bas van de Goor Foundation. Per 15 juni 2026 heeft Arjan Bisseling zijn rol overgenomen. Tijdens de bestuursvergadering op 14 september hebben we stil gestaan bij de bijzondere bijdrage van Gerritjan en markeren we deze bestuurswisseling officieel.

Bestuur Bas van de Goor Foundation 2026 - stokje overnemen

Arjan Bisseling volgt Gerritjan Eggenkamp op als penningmeester

Na twaalf jaar neemt Gerritjan Eggenkamp afscheid als penningmeester van de Bas van de Goor Foundation. Per 15 juni 2026 heeft Arjan Bisseling zijn rol overgenomen. Tijdens de bestuursvergadering op 14 september hebben we stil gestaan bij de bijzondere bijdrage van Gerritjan en markeren we deze bestuurswisseling officieel.

Afscheid en welkom

Gerritjan: “Toen ik in 2014 penningmeester werd, had ik niet kunnen vermoeden welke ontwikkeling de foundation zou doormaken. Het was bijzonder om van dichtbij te zien hoeveel impact we samen hebben kunnen maken voor mensen met diabetes. Ik kijk met trots terug op de samenwerking met mijn medebestuursleden en het team. Ik draag het stokje met een gerust hart over aan Arjan.”

Gerritjan nam in 2014 de rol van penningmeester over van Stephan Veen. Gerritjan was sindsdien een stabiele en betrokken kracht binnen het bestuur. In de afgelopen twaalf jaar maakte hij de verdere groei en professionalisering van de foundation van dichtbij mee. Hij werkte samen met verschillende bestuursleden, waaronder Gaston Sporre, Leo Heere, Elsemieke Havenga, Iris de Vries, Eelco de Koning, Barbara de Loor, Marc Delissen en Roelof Konterman. Onder zijn financiële toezicht groeide de foundation uit tot een organisatie die jaarlijks duizenden mensen met diabetes helpt om meer te bewegen en grip te krijgen op hun gezondheid. Het bestuur en het team zijn Gerritjan dankbaar voor zijn jarenlange inzet, deskundigheid en betrokkenheid.

Tegelijkertijd verwelkomen we Arjan Bisseling als nieuwe penningmeester. Voor Arjan is de verbinding met onze missie persoonlijk. Bij de oprichting van de foundation is hij betrokken geweest bij de financiële inrichting van de organisatie. Nadat zijn dochter Roos de diagnose type 1 diabetes kreeg, wilde hij zich actief inzetten voor een organisatie die mensen met diabetes ondersteunt om vol vertrouwen in beweging te komen. Zelf heeft Arjan betaald voetbal gespeeld bij onder andere FC Groningen en is hij partner bij Novera, een financieel adviesbureau.

“Juist door de ervaring binnen ons eigen gezin zie ik hoeveel verschil goede begeleiding, kennis en beweging kunnen maken. Daarom draag ik graag bij aan de missie van de Bas van de Goor Foundation.” Aldus Arjan die met energie van start is gegaan.

Roelof: “Gerritjan heeft zich twaalf jaar lang met met veel toewijding ingezet voor onze foundation. Hij was een betrouwbare sparringpartner en een belangrijke kracht achter de verdere professionalisering. Namens het bestuur en het team zijn we hem daar enorm dankbaar voor.” Met Arjan aan boord kijkt de foundation vol vertrouwen naar de toekomst. Samen blijven we werken aan een wereld waarin diabetes niemand belemmert om een actief en gezond leven te leiden.

Bestuur Bas Van De Goor Foundation - 2026