Micheline Tasseron

WeHike2ChangeDiabetes Spanje 2022

Ik zamel geld in voor de WeHike2ChangeDiabetes 2022 in Spanje

Tuesday 16th Nov

Ik sta aan de start van iets heel gaafs en spannends! In juni 2022 ga ik namelijk mee met de WeHike Challenge met de Bas van de Goor Foundation. Dit doe ik natuurlijk niet voor niks want ik help de Bas van de Goor Foundation zodat zij ervoor kunnen zorgen dat alle mensen met verschillende typen diabetes kunnen bewegen en sporten! Dit helpt bij diabetes. Een hele mooie doelstelling vind ik zelf en ik wil jullie vragen of jullie mij en de Foundation willen helpen om deze doelstelling ook in de toekomst mogelijk te blijven maken.

De reis en het verblijf naar Spanje betaal ik zelf dus alles wat je doneert gaat volledig naar de Bas van de Goor Foundation.

My Updates

Over de hike en over de Bas van de Goor Foundation

Saturday 12th Mar
Het is misschien een beetje gek om iets over de Bas van de Goor Foundation te vertellen terwijl je al op de website van de Bas van de Goor Foundation bent. Hopelijk kom je via een link van mij op mijn pagina terecht.

Veel mensen weten niet wie Bas van de Goor is en wat de foundation doet. Veel mensen weten ook weinig van diabetes. Dat kan ik niemand kwalijk nemen want als je er niets mee te maken hebt, hoef je er ook niets van te weten. Toch?

Bas van de Goor is een oud-volleyballer die op topniveau speelde. In 2003 kreeg hij de diagnose diabetes type 1. Ruim een jaar na zijn diagnose richt hij de foundation op, met als doel sporten voor kinderen en volwassenen met (alle typen) diabetes mogelijk te maken. Sporten is goed voor iedereen en vooral voor mensen met diabetes. Juist voor hen is het vaak niet zo eenvoudig om hun bloedsuikers binnen de lijntjes te houden met sporten. Dit jaar, 2022, bestaat de foundation 15 jaar. In deze jaren heeft de foundation vele grensverleggende activiteiten georganiseerd, maar ook veel activiteiten voor kinderen, zoals kampen, survivallen etc. Kinderen ervaren dan dat zij niet de enigen zijn met diabetes en hun ouders zijn dan een paar dagen 'vrij' (en weten zeker dat hun kind met diabetes in goede handen is).
Naast kinderkampen worden er ook veel activiteiten voor volwassenen georganiseerd, waaronder de hike in Spanje deze zomer, waar ik aan mee hoop te gaan doen. Verder zijn er veel laagdrempelige activiteitendoor heel Nederland. Je kent de shirtjes van de BvdG Foundation vast wel uit de televisiespotjes van de verzekeraars. 

Voor al deze activiteiten is natuurlijk ook geld nodig. Ik wil jullie vragen me te sponsoren. Dat voelt een beetje gek in deze tijd, waarin er heel veel gebeurt in de hele wereld, maar ik doe het toch.

Het krijgen van de diagnose diabetes type 1 is een heftige diagnose. Er is nog steeds geen genezing voor diabetes type 1, alleen een behandeling. En voor behandeling geldt, dat er al veel technisch mogelijk is, maar dat niet iedereen daarvoor in aanmerking komt. Ook dat is gek in Nederland.

Foto is van Ronald Hoogendoorn. Deze is gemaakt tijdens de eerste (nogal natte) training voor de hike in Wolfheze, Oosterbeek en Arnhem. Daarover volgende keer meer.

Thank you to my Sponsors

10.40

Anonymous

25

Paula Gille

Heel veel succes en geniet van je reis, Micheline! ❤️

20.80

Tom Huitema

Geweldige uitdaging en prachtig doel. Veel succes!

26

Anonymous

Veel succes en vooral plezier!

10.40

Hanneke Terburg

Helemaal top Mich,

52

Mas Leijen

Yes you can!! Super goed van je #trotsopjou #loopvitureelmee 💋

52

Kees Scheurkogel

Zet hem op.

26

Toos Bastiaanssen

Heel veel succes, Micheline! Gaat Dick ook mee?

10.40

Anonymous

Respect! Succes en vooral ook geniet!

90.48

Anonymous

10.40

Gerda De Hen

Succes Mich. Geweldig datje dit doet. 🍀👍♥️

34.32

Yvonne Jastremski

Heel veel succes Miche, zal aan je denken 2 juni!!

26

Wim Happe

26

Nicole Happe

You go girl!

26

Dlc Rutten

Heel veel succes en vooral plezier. Je bent de topper van de burgenbuurt.

26

B Schuring

Succes kanjer!

26

Mirjam Toby

Mooi initiatief Micheline! Veel plezier en succes in Spanje! X Mirjam en Fons

26

Gemma

Ha Micheline, Heel veel succes, sterkte én plezier❣️

10.40

Anonymous

Zet m op!!!

25

Anita Hendrikx

Hoi Micheline, heel veel succes! Ik hoop dat het goed gaat! Ook veel plezier, je bent een kanjer!! Liefs xxx

250

Micheline Tasseron

27.04

Cindy

Veel succes!!

52

Jan Daan

Zet 'm op 👊🏻🤠 & veel plezier 🍀

26

Masja

Succes met de actie en de hike!

250

Anonymous

20.80

Amarins Tasseron

Succes bikkel. Gave actie dit.

26

Mandy Schipper

Alvast heel veel succes en plezier in Spanje! :)

10.40

Joyce Van Bruggen

Succes!

300

Micheline

25

Marianne V D

Wow wat een uitdaging 💫💪💫 Heel veel succes..!!

20.80

Corry Wijnen

Succes allemaal wat jullie doen voor dit doel😊

26

Zegerien

Zo stoer, trots op jou! Dit doe je ‚gewoon‘ ook!

26

Desiree Oude Groothuis

10.40

Anonymous

100

Micheline

104

Dick

Veel plezier

52

Lucas Jansen

Veel plezier en succes!

25

Yvo Jansen

Veel succes je kan het 😎👌

25

Micheline Tasseron

300

Micheline Tasseron

Show more