Ik zamel geld in voor de WeHike2ChangeDiabetes 2025 in Spanje!
Monday 10th Jun
Mijn naam is Merel en ik heb sinds december 2006 diabetes. Momenteel dus ruim achttien jaar. Best benauwend als je bedenkt dat na twintig jaar vier op de vijf diabetespatiënten oogcomplicaties heeft.
Sinds een jaar heb ik de Dexcomsensor onder mijn arm, maar die valt gelukkig niet zo op. Soort nicotinepleister, maar dan vetter. Tijdens corona heb ik één blijvende hobby ontwikkeld: bewegen 🚶🏼♀️. Maar helaas is het erg lastig om mijn bloedsuiker onder controle te houden tijdens bijvoorbeeld het wandelen, ondanks die eerdergenoemde vette gear.
Het is voor mij daarom een droom om in juni 2025 met medediabetici, diabetespsychologen en internisten een grote hike te ondernemen via de @basvandegoorfoundation. De hike zal een week duren en vindt plaats in Spanje. Echt fantastisch om dat met medediabetici te ondernemen, zodat ik kennis kan uitwisselen, mijn waardes tijdens het sporten beter onder controle kan houden en zo dus minder kans heb op ernstige complicaties 🤞
Om mee te kunnen doen, heb ik jullie hulp nodig: ik zamel geld in voor de @basvandegoorfoundation die zich inzet voor kennis en het organiseren van sportieve activiteiten voor diabetici. Je kunt me helpen met een donatie naar draagkracht :) HEEL VEEL DANK! 💉