Kerstbijdrage Teijin € 20.000 voor BvdGF
17-01-2012
Ieder jaar schenkt het Arnhemse bedrijf Teijin een kerstbijdrage aan een goed doel. Elke werknemer kan een voorstel indienen, waarbij een commissie bepaald welke goede doel de schenking ontvangt.
Gonnie Quaijtaal droeg de Bas van de Goor Foundation als goede doel aan, wat zeer goed uitpakte. De BvdGF werd verkozen tot goede doel van het jaar 2011 bij de firma Teijin!
Teijin kan zich goed vinden in de missie van de BvdGF en doelt hierbij vooral op de sportkampen, sportdagen en sportclinics voor kinderen met diabetes, waarbij zij leren omgaan met sporten & bewegen en diabetes.

Gonnie Quaijtaal links op de foto.
Bas van de Goor ontving vrijdag 13 januari 2012 een check met daarop een bedrag van maar liefst € 20.000 uit handen van Teijin.
De BvdGF is ontzettend blij met dit bedrag en is zeer verrast door de hoogte ervan.
Het ontvangen bedrag zal ingezet worden voor de organisatie van de sportkampen, sportdagen en sportclinics in 2012 en 2013. Daardoor bereiken wij meer kinderen met diabetes en kunnen wij hen de positieve effecten van sport en bewegen op een leven met diabetes laten zien.
De BvdGF bedankt Teijin en al haar medewerkers voor deze fantastische bijdrage en zal deze goed besteden!